menusearch
farshidahmadi.com

متافیزیک به زبان ساده

header
یکشنبه دوم بهمن ۰۱
(2)
(0)
متافیزیک به زبان ساده

متافیزیک 

شاخه ای از فلسفه است که 6 عنوان گسترده را پوشش می‌دهد. این عناوین عبارتند از:

  • هستی شناسی

  • عالم شناسی

  • هویت

  • اراده آزاد

  • ذهن و ماده

  • دین و معنویت

متافیزیک یا علوم ماوراء الطبیعه وقتی شما می‌توانید به عمق این موضوع فرو بروید، بسیار جذاب است. در واقع، هرچه اطلاعات بیشتری درباره این حوزه در می‌یابید، بیشتر برای شما جذاب می‌شود. متاسفانه، یکی از چالش های اساسی زبان استفاده شده و میزانی است که شما می‌توانید در این موضوع عمیق شوید. درک لغات و مفاهیم ممکن است دشوار باشد و گاهی اوقات باعث می‌شود افراد از لحاظ ذهنی درگیر شوند.

متافیزیک به زبان ساده + آشنایی مختصر با علوم ماوراءالطبیعه

اجازه دهید من این شش حوزه گسترده را کمی با جزئیات بیشتر برای شما توضیح دهم. من این موضوعات را با مبانی آنها بیان کرده و درک بالایی نسبت به آنها به شما می‌بخشم. البته این مقاله تنها این موضوع عظیم را به صورت سطحی بررسی می‌کند. اما حداقل به شما کمک می‌کند تا متافیزیک را به زبان ساده برای هر فردی که می‌خواهید توضیح دهید.

چه کسی اصطلاح متافیزیک را بیان کرده است؟

متافیزیک اصطلاحی مربوط به فلسفه است که به حدود 2000 سال پیش و ارسطو بازمی گردد. کتاب وی با عنوان متافیزیک طوری طراحی شده بود که پس از مطالعه کتاب فیزیک خوانده شود. متا در واقع به معنی بعد است.

ارتباط بین علوم و متافیزیک چگونه است؟

متافیزیک چیزی است که قبل از علوم روی می‌دهد. این یعنی متافیزیک به ما نمی‌گوید که چه چیزی وجود دارد بلکه به ما می‌گوید که چه چیزی امکان دارد. این وظیفه علوم است که در بین تمامی این احتمالات، واقعیت را کشف کنند.

متافیزیک دان کیست؟

متافیزیک دان متخصص یا دانشجویی در یک شاخه فلسفه است که با اصول اولیه اشیاء، وجود و شناخت سرو کار دارد. حرفه هایی که به عنوان متافیزیک دان در نظر گرفته می‌شوند، بسیار گسترده هستند. آنها شامل اما نه محدود به این موارد می‌باشند: پیشوایان روحانی، روانشناسان، انرژی درمانگران و غیره.

گالری تصاویر محصول
 متافیزیک
 متافیزیک
 متافیزیک
تصاویر
بیشتر